Jak to działa – wykładziny antypoślizgowe gumowe, profile gumowe wytłaczane wulkanizowane czy maty ażurowe

Wycieraczki, dywaniki czy wykładziny antypoślizgowe gumowe świetnie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, pensjonatach a nawet w hotelach. Niezawodne w utrzymaniu, dobrze sprawdzają się tam przewija się mnóstwo osób. Mycie i konserwacja to prosty zabieg, który może być wykonany przez każdego. Dodatkowo podklejane lepiej przylegają do powierzchni.

Profile gumowe wytłaczane dobrze zachowują się w każdych warunkach. Jednak umieszczenie ich w nasłonecznionym miejscu nie jest szczególnie polecane. Są odporne na działanie kwasów, olejów czy smarów. Niektóre wykładziny gumowe posiadają specjalne szczoteczki które to umożliwiają lepsze oczyszczenie obuwia z piasku lub śniegu.

Natomiast maty ażurowe zaopatrzone w logo firmy są świetną reklamą. Firmy, instytucje a nawet hotele często korzystają z takiej formy zareklamowania swych usług. Barwne i wyszukane wzory przyciągają wzrok odbiorcy. Płyty gumowe wulkanizowane są gładkie z obu stron a ich trwała i nieścieralna powierzchnia jest dodatkowym atutem tego towaru. Zakładane w punktach gastronomicznych sprawdzają się świetnie jako blaty czy nawet stanowiska pracy do przygotowywania posiłków. Styczność płyty z żywnością jest bezpieczna.

Bambusowe maty ażurowe bardzo dobrze prezentują się w łazienkach, pokojach kąpielowych, garderobach i innych pomieszczeniach w naszym domu. Służą jako ozdobne chodniczki w mieszkaniach, biurach i innych lokalach. Odpowiedni proces technologiczny, duże doświadczenie i wiedza specjalistów to podstawa by płyty gumowe wulkanizowane mogły trafić do dalszej obróbki lub bezpośrednio do odbiorcy. Dobra jakość towaru zwiększa jego sprzedaż. Firmy oferujące wykładziny gumowe za niewielką opłatą polecają swoje usługi w czyszczeniu i naprawie wykładziny a całkowicie zniszczoną wymieniają na nową. Z takiej oferty korzystają biurowce, hotele oraz inne instytucje. Zazwyczaj są one koloru czarnego ale i zdarzają się inne kolorystyką pasujące do wnętrza lub posiadają grafikę a niekiedy firmy umieszczają swoje logo. Maty ażurowe stosuje się jako podkładki np. pod różnego rodzaju sprzęt. Może to być np. sprzęt grający lub cięższy sprzęt np. sztangi, ciężarki. W siłowni ustawiony na takiej macie sprzęt będzie zapewne bezpieczniejszy i stabilniejszy.